Aktualności

1 stycznia 2019 Uroczystość św. Bożej Rodzicielki Maryi. Jubileusz 30-lecia erygowania naszej parafii p.w. św. Pawła od Krzyża w Wiśle Nowa Osada – wizyta Prezydenta RP wraz z małżonką w naszym kościele

Na wieczorną Eucharystię, upamiętniającą  jubileusz 30-lecia erygowania naszej parafii pod wezwaniem  św. Pawła od Krzyża w Wiśle Nowa Osada, w pierwszy dzień nowego roku 2019 w uroczystość świętej Bożej Rodzicielki Maryi przybył do naszej świątyni pan prezydent RP Andrzej Duda wraz z małżonką. Para prezydencka uczestniczyła we mszy św. modląc się wraz z licznie zgromadzonymi wiernymi (przybyli wierni z katolickich parafii z Wisły oraz goście i turyści przybywający na święta i Nowy Rok do Wisły) o pokój na świecie , o pokój w naszej Ojczyźnie, o pokój w sercu każdego człowieka. Śpiew podczas eucharystii ubogaciła swoim pięknym głosem nasza parafianka z zespołu Śląsk. Po zakończonej mszy św. Pan Prezydent wraz z małżonką, na ręce Proboszcza o. Leona Litwińskiego CP, ofiarowali piękny obraz Matki Bożej Ludźmierskiej, jako podziękowanie za posługę duszpasterską w kaplicy p.w. św. Jadwigi Śląskiej na terenie Rezydencji Prezydenta RP w Wiśle na Zadnim Groniu. Para Prezydencka była bardzo serdecznie żegnana przez zebranych w kościele. (relacja fotograficzna w naszej Galerii).

Parafia i Kościół Św. Pawła od Krzyża

43-460 Wisła Nowa Osada
ul. Zielona 4

tel. (33) 855 23 65

Konto bankowe
50 1050 1070 1000 0090 3158 6374

GODZINY MSZY ŚWIĘTYCH

NIEDZIELE I ŚWIĘTA
9:00, 10:30 19:00

Kaplica św. Jadwigi Śląskiej na terenie Rezydencji Prezydenta RP (zamek) : 12:00

W TYGODNIU
czas letni: 9:00, 19:00
czas zimowy: 9:00, 16:30

Kaplica Św. Jadwigi Śląskiej na terenie
Rezydencji Prezydenta RP:

NIEDZIELA12:00

Ta strona korzysta z plików cookies