Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA

1 Niedzielę Adwentu

27 listopada 2022

 

  • Dzisiejszą niedzielą rozpoczęliśmy okres adwentu i nowy rok liturgiczny.  W naszym kościele roraty odprawiane będą codziennie prócz sobót i niedziel o godz. 1630. Szczególnie zapraszamy dzieci ze szkół podstawowych na msze roratnie.

 

  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi i komunii świętej wynagradzającej.

 

  • Serdecznie dziękujemy wszystkim Dobroczyńcom, wspierających utrzymanie naszego klasztoru i kościoła. Wszystkich naszych Parafian, Gości i Przyjaciół polecamy Bogu w naszej codziennej modlitwie.

 

  • 4 grudnia br., w Drugą Niedzielę Adwentu w naszym kościele zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na pomoc dla Ośrodków Duszpasterskich prowadzonych przez Ojców Pasjonistów na Ukrainie. W „Aktualnościach” na naszej parafialnej stronie internetowej  zamieszczony został list naszego Ojca Prowincjała ukazujący sytuację naszych współbraci, ich parafian i podopiecznych w Smotryczu na Ukrainie.

           Polecamy Ich Waszej modlitwie i ofiarności.

 

  • W kruchcie kościoła na stoliku jest kolejny numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 8 zł. Obok gazet są już do nabycia wigilijne świece Caritas w cenie 10 zł oraz opłatki wigilijne – dobrowolna ofiara (co łaska).W opakowaniu są trzy duże i dwa małe opłatki.

 

  • W zakrystii przyjmujemy msze święte gregoriańskie, oraz pojedyńcze intencje mszalne na rok 2023.  Okazja do zamówienia. Przyjmujemy jeszcze w tym tygodniu na wypominki za naszych zmarłych. Imiona zmarłych prosimy pisać wyraźnie by uniknąć błędnego ich odczytania. Przypominamy, że nowe wypominki będą czytane od grudnia br. .

 

  • Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.  Życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

Parafia i Kościół Św. Pawła od Krzyża

43-460 Wisła Nowa Osada
ul. Zielona 4

tel. (33) 855 23 65

Konto bankowe
50 1050 1070 1000 0090 3158 6374

GODZINY MSZY ŚWIĘTYCH

NIEDZIELE I ŚWIĘTA
9:00, 10:30 19:00

Kaplica św. Jadwigi Śląskiej na terenie Rezydencji Prezydenta RP (zamek) : 12:00

W TYGODNIU
czas letni: 9:00, 19:00
czas zimowy: 9:00, 16:30

Kaplica Św. Jadwigi Śląskiej na terenie
Rezydencji Prezydenta RP:

NIEDZIELA12:00

Ta strona korzysta z plików cookies